USŁUGI INFORMATYCZNE DLA JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
Obsługujemy ponad 230 jednostek

Partnerzy

U.I.INFO-SYSTEM
W 1989 w firmie U.I.INFO-SYSTEM powstała pierwsza wersja systemu podatkowego dla gmin. Aby zapewnić harmonijny rozwój oprogramowania w zgodzie z potrzebami klientów i przepisami prawa od początku działalności firmy programiści ściśle współpracują z użytkownikami. Wzajemna kooperacja owocuje przyjaznością i prostotą obsługi programów, a także powoduje stały rozwój ich funkcjonalności. Poza bieżącymi korektami, dostosowującymi programy do zmian przepisów, wprowadzane są nowe funkcje, w szczególności te integrujące funkcjonalności poszczególnych modułów systemu miedzy sobą. Programy posiadają możliwość zasilania własnych baz danych informacjami pochodzącymi z Ewidencji Ludności, Ewidencji Pojazdów oraz Ewidencji Gruntów. Informacje z programów podatkowych mogą być wykorzystywane w nowoczesnych systemach informacji o terenie (GIS).
Dzisiaj do stałych użytkowników oprogramowania autorstwa U.I.INFO-SYSTEM należy ponad osiemset miast i gmin z całej Polski – począwszy od tych niewielkich – kilkutysięcznych, aż po duże miasta wojewódzkie i dzielnice dużych miast. Klientami firmy są także jednostki podległe gminom, takie jak ośrodki pomocy społecznej, szkoły czy przedszkola.

UNIZETO

logo-pro-silverUnizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT. Podstawowy obszar działania to projektowanie i integracja systemów, tworzenie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowane technologicznie usługi IT.

MICROSOFT
Koncern Microsoft jest jednym z największych międzynarodowych producentów z branży technologii informacyjnych – głównie oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

SKK
Systemy Kodów Kreskowych SA to firma integratorska, która na polskim rynku funkcjonuje od roku 1992. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, lider w zakresie systemów informatycznych wykorzystujących automatyczną identyfikację i wspierających podnoszenie efektywności w obszarach procesów produkcyjnych, logistyki magazynów i pracy mobilnej.

NASZA JAKOŚĆ

ISO 9001:2009
certyfikat IQNET

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

Kontakt - zadzwoń do Nas

oprogramowanie antywirusowe dla administracji
tel./fax 42 718-36-37
tel. 42 277-14-55